KERKOJME BANESME QIRA NE DRAGODAN-ARBERI

Kërkohet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojem banesa me Qira per te Huaje, krysisht jane stafe nga EULEX-i, UNDIP-ija dhe te disa agjencionev Qeveritare te Shtetev te Ndryshme qe funksjonojen si Kor Diplomatik ne vendin Tone, banesat duhet te ken dhomen e dites, kuzhinen edhe minimumi 1 dhom te gjumit, po mundesisht eshte mir me pase me shum se nga 2 dhoma gjumi, duhet te jen te mobiluar ne tersi me Mobilje bashkohore, dhe rekumandohet me pas uje 24 ore.
Lagjet te preferrura jane Dragodani, saksisht banesat e Reja te Komuna e Re, Qendra, Qafa, Tophanja, Sllovenia Sport, Lagjja e Spitalit afer Eulexit.
Qmimiet i paguajen si pase kushte qe ofrojen banesat, po varet edhe pake prej personave edhe prej pagave qe kane, Ju Mirpresim.

Banesat rekomandohet me pas edhe Garazha

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim.access@gmail.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona vizito websajtin tonë: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim