Kerkoj Banesa me Qira ne Emshir dhe Kalabri

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Shk 15:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa me Qira ne Kalabri dhe Emshir

Renditjet:

- 1 deri 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Banesat kerkohen per familjar

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Kerkesat

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim