Kerkoj Banese me qira ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: arber Dje 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj nje banese me qira ne mundsisht te jete ne lagjen Dardani, Kurriz ,Te Parku i Dardanise , per nje familje me afat te gjate banimi 2 dhome-she
Banesa te jete mbi mesataren e mobiluar
Kontakt & Viber_arberi:
045/641 794 dhe 045/19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim