Kerkoje banese me qera ne Lakrishte 200/300 euro^

Kërkohet me qera nga: Meda 12 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJ banesen me qera ne Lakrishte per familjar dhe studenta te jete e mobiluar dhe te kete se paku kete renditje

a.- sallon
b.-kuzhine
c.- nje ose dy dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-teras
f.-koridore


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667
+37744 433 667 viber
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim