QIRA Kerkoj Banese Urgjent

Kërkohet me qera nga: arber Sot 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJME BANESA ME QIRA PER STUDENT AKTASH, KODRA E DIELLIT, ULPIANE, DODONE, QENDER, TOPHANE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE,ME QMIME TE VOLITSHME-1 dhomeshe,2 dhomeshe,3 dhomeshe.

Kontakt & Viber:Arberi
045/64 17 94
045/87 87 77

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim