Kerkoj shpi me qera per qerdhe

Kërkohet me qera nga: Arben 12 Qer 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj shtepi apo kat shtepie me qera per qerdhe per kohe afatgjate. Ne rast te leshimit me qera vrtem te nje kati, preferohet te jete kati perdhese, pa shkalle dhe te kete oborr te mjaftueshem, te jete e mirembajtur, te jete ne qender apo jo shume larg qendres. Lagja e preferuar eshte Qafa.

Qerdhja funksionon tanime qe 7 vite dhe eshte nje biznes stabil, pra vetem kemi nevoje ta ndrrojme objektin. Ju premtojme bashkepunim korrekt dhe sipas marreveshjes.

Nr. 044175476. Mund te kontaktoni gjithashtu edhe permes Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim