Bubashvaba buba

Kërkohet punë nga: ddd3 14 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Të tjera
QMIMET: per Prishtine30 euro ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER eleminim brenda 2 ditve
JU GARANTOJME . .+377 44 550009 VIBER

BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJET E INSEKTEVE (bubashfabave) ME GARANCION NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIK TE CERTEFIKUAR NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN: GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK ME PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONI RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .


KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim