Instalime profesionale te Rrymes, Ujit dhe Nxemjes

Kërkohet punë nga: shpendi 04 Jan 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm instalime profesionale te rrymes elektrike, te ujit dhe te nxemjes ne te gjitha sistemet,
si dhe bejm riparime dhe montime te sanitarise dhe te gjitha paisjeve qe kan te bejne me keto lemi.

na kontaktoni permes nr te tel: 044619100 dhe 049755661

ose permes faqes tone ne facebook: Install Kosova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim