Instalime profesionale te Rrymes Ujit dhe Nxemjes

Kërkohet punë nga: shpendi 16 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm instalime profesionale te rrymes elektrike, te ujit dhe te nxemjes qendrore ne te gjitha sistemet, si dhe bejm riparime dhe montime te sanitarise dhe te gjitha paisjeve qe kan te bejne me keto lemi.

Vlen te theksohet se punojm edhe me kompenzime, qoft me ndonje veture apo mjete pune.

na kontaktoni permes nr te tel: 044619100 dhe 049755661.
ose permes faqes tone ne facebook:

https://www.facebook.com/Install-Kosova-563981907038023/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim