Instalime te ujit ne banjo vetem 150 Euro

Kërkohet punë nga: Besnik 30 Dhj 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Bejm instalimin e ujit ne banjo per vetem 150 euro vetem puna.
Ndersa me material tonin 600€ për një banjo, në këtë çmim përfshihet edhe montimi i sanitarisë.

Gypi per uje do te jet aluplast EURODELTA prodhim Italian, ndersa gypat e kanalizimit do te jen PSHTAN .
Testimin do ta bejm deri ne 10 bar.

Për çdo defekt eventual që shkaktohet si pasojë e montimit apo e dobësisë së materialit ofrojmë garancion punimesh dhe përmisim defektesh pa kompenzim ne afat 2 vite.
Punojm edhe me kompensim, si vetura, banesa apo edhe toke ne qytete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim