Kerkoj nje mjeshter per prodhimin e mobiljeve

Kërkohet punë nga: Enis 30 Tet 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj nje mjeshter per prodhimin e mobiljeve si dhoma gjumi Kuzhina etj per me shum mund te kontaktoj ne 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe ne viber +377 44 222 451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim