Kerkoj puntor ne autosallon

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Ag mercedes 19 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojme puntor per larjen e veturave ne autosallon ne Ferizaj, cmimi dhe orari sipas marrveshjes

049704730
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim