''VALI GIPSER'' Pranojm vetura me kompenzim

Kërkohet punë nga: BEDRI AJETI 24 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
"VALI GIPSER"

* KRYEJM KETO PUN *

* SUVATIM ME MAQIN *

* IZOLIME me STIROPOL *

* FILLS *

* DEKORIME ME STIROPOL DEKORIME NGA NGJYRAT *

* FASADË *

* GLED *

* TARASPLAST *

* TAPETA *

* STOCU VENECIONE *

* NGJYROSJE *

* RENOVIME *

* DEKORIME NGA KNAUFI *

* GIPS DEKOR *

* RIGIPS * ,ETJ

* BEJM RENOVIME TE JASHTME DHE TE MBRENSHME TE BANESAVE SHTEPIVE ETJ*

** JU MIRPRESIM **

*Pranojm vetura me kompenzim *

* PER INFO KONTAKTONI NË NUMRIN 044 472 374 Viber +37745463827 pronar: (BEDRI AJETI).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim