Ngjyrosim shtepia pun marrim ndrrim edhe naj kerr

Kërkohet punë nga: trimor 15 Jan 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Ngjyrosim dhoma lokale banesa apartmente shtepi Me qmime te voltishme dhe me nje garanci dhe cilesi
dhe renovime te shtepiave banesave ...por sa i perket ngjyrosjes..Po aashtu me nje perwoj Shum wjeqare ... marrum edhe naj kerr apo kombi me pun..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim