suvatim 1

Kërkohet punë nga: gzimi 19 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
firma e jone kryen keto pune
suatim
glet me ngjyr
fsada e jashtmme
fasad e brendsheme
keramik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim