suvatim 1

Kërkohet punë nga: gzimi 28 Dhj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
firma e jone kryen keto pune
suatim 1 euro m2
glet me ngjyr 1.80 euro m2
fsada e jashtmme 4.5 euro m2
fasad e brendsheme 0.80 cent m2
keramik 4 euro m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim