Kerkoj pun si shankis ose kamarier

Kërkohet punë nga: ILir Bejiqi 18 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si shankis ose kamarier kom prowoj pune,

tel 045 520 524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim