BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE

Kërkohet punë nga: sefa Sot 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm rregullimin e oborreve me kocka rregullimin e terasave siperfaqeve me gjelbrim hapjen e kanalizimeve pun te ndryshme me mini bager etj tel kontaktus 044374148 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim