3 Udhëheqës të ndrrimit, 3 shitës të derivateve,

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Stella Petrol 14 Nën 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë:
3 Udhëheqës të Ndrrimit dhe
3 Shitës të derivateve
Të interesuarit të lajmrohen në Pompën Stella në Gjakovë e cila gjindet te Stacioni i Autobusave ose në nr +377 49 339 900 (+viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim