Punojm pune te mjeshtris pllaka montimi i ujit

Kërkohet punë nga: arif 15 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Inxhinieri
Punojm pun te keramikes dhe sanitaris si dhe abrib knauf dekorime me knauf , mozaik per pishina dhe banjo . Si dhe vendosjen e gurve dekorativ . Nivelizimin e shkalleve me ibercuk .qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim