Kerkoj nje punetore

Kërkohet punë nga: Rigon 28 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoje nje punetore, per me shume me kontaktoni ne numerin e dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim