BEJM HAPJEN E BUNARAVE TE GJITHA LLOJET

Kërkohet punë nga: Caja Company 12 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Sektori : Punë nga shtepija
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet) >SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE
044 391 854
049 666 535
049 222 400


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim