Punime me Gur

Kërkohet punë nga: albion 09 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punime me gur. nr viber +37744305732 +38649414657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim