Punojm fasada Lys marrim 1 vetur dize ne kompenxim

Kërkohet punë nga: ...... 12 Dhj 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bajm izolime lys mrena jasht styripoll etj marrim dhe vetura per kompenzim 0037744300137 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim