Punojm fasada

Kërkohet punë nga: .... 18 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm fasada styrepoll izolime etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim