Punojmë me bagera - minibager

Kërkohet punë nga: beni 26 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Transport dhe Distribuim
punojme me bagera - minibager te gjitha punimet; kanale
podruma
temela
rrafshime
rrënimet e shtepive
info; viber 0037744185595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim