Keramik ICO Profesional

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Keramika ICO Profesional Sot 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt.Menjanimin e defekteve ne uj dhe kabllove elektrike 24h.Te xhitha llojet e fasadave te brendshme dhe te jashtme.Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer.Nivelizime te objemteve si dhe knauf..viber :+37744630897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim