Kerkoj pun si shofer

Kërkohet punë nga: sami 09 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Punë jashtë vendit
kerkoj pun si shofer kam provoj per vozitje te kamionave kam punu 6 vite si shofer ne gjermoni dhe 3vite ne suedi tan kohen si shofer,kontakti 044852 033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim