IZOLIME ME KONDOR

Kërkohet punë nga: Selmani 17 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Bejmë izolime :
● TE KULMEV TE RRAFSHTA
● B0DRUMEVE
● BANJOVE
● TERASA
● PISHINAVE ETJE

Bejmë izolime me material :
● GJERMAN
● (BAUDER)
● ITALIAN
● INDEX
● SOLLVEN
● MAKEDON
● PRIZERENIT
● ME FOLI

Kemi pȅrvoj mbi 25 vjet nȅ punȅt e IZOLIMIT kemi tȅ gjitha kȅto pune i kryjem ne menyre PROFESIONALE edhe jepim garancion per Materialin edhe per punen tone dore qe e kryjme, edhe PUNEN dore sipas marrveshjes. Me qmim te volitshum BAJME EDHE TESTIMIN E PUNES DORE QE PUNOJM ME UJE.

Na kontaktoni dhe do bindeni ne sherbimet tona ju Mirpresimi
Selamani
●Tel : - IPKO 049582730
●Viber: +37744836250


PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim