Kerkoj puntor per autolarje-Urgjent

Kërkohet punë nga: Auto Larje 14 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kekrohet nje puntor me pervoje pune per autolarje qe ta filloj punen menjeher. Orari i punes dhe paga sipas mareveshjes.
Kontaktoni ne 044 898 240 049 760 932
Viber: +38649760932
Autolartja gjindet ne Peje, afer Interexit tek ish-tregu i gjelbert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim