Kerkoj puntor per autolarje me pervoje pune

Kërkohet punë nga: Auto Larje 16 Qer 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kekrohet nje puntor me pervoje pune per autolarje qe ta filloj punen menjeher. Orari i punes dhe paga sipas mareveshjes.
Kontaktoni ne 049 760 932
viber +38649 760 932
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim