Kerkoj puntor per autolarje

Kërkohet punë nga: Auto Larje Dje 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kekrohet nje puntor me pervoje pune per autolarje. Orari i punes dhe paga sipas mareveshjes.
Kontaktoni ne044 898 240 049 760 932
Viber: +38649760932
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim