Fasader beni

Kërkohet punë nga: ben 28 Krr 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm fasada termoizoluse me stiropor dhe me lesh guri {gjami}
sovatim
moler
glet
shtuko{ rafaello }
gur dekorativ
na kontaktini ne ket nr ose viber +38649698437
044267630 049 267 639
marrim edhe kompenzim vetura matterial
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim