MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR Dje 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,SI DHE OFROIM KETO SHERBIME;
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLAVE
FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
RINOVIME TE BANJOVE
MONTIM TE LAMINATIT,
SI DHE SHUM OUNE TE TJERA ,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,ME QMIME TE ARSESHME NE TRG,DHE KORREKSI NE PUNE, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN tel,045837540,,049244322 OSE VIber+37745837540 keto foto qe shihni nuk jan kopje po jan foto te mjat, ju mirepresim Qe kini deshire munde tju qoi dhe mundi me pa edhe punen ne keto vende qe po rreklamoi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim