kerkojm nje puntor

Kërkohet punë nga: zabuni 17 Mar 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
kerkojm nje puntor mekanik qe ka aftesi te mirmbaj makinat dhe ti regulloj ato Rent A car Zabuni. gjendemi ne pejë ruga kombinati kepuceve tel 049646725 ose 044354416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim