Kerkoj pun si mjeshter i shamponav te llojllojshëm

Kërkohet punë nga: hilmi 12 Shk 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Jam mjeshter per prodhimin e deterxhenteve te llojllojshme,kam pervoj pune 6 vite si dhe kam receptura te ndryshme te shamponave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim