Kerkojm Rrobaqepese

Kërkohet punë nga: Bujari 10 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkojm Rrobaqepse me orar te plote prej ores 08 deri 16:45, poashtu vlen te theksohet se gjate ketij orari kemi dy pauza njera 45 min dhe tjetra 20 min. Orari eshte nga e Hena deri te Premten (Shtune edhe e Diele pushim,) Gjendemi mbrapa Grand Stores, Veternike, Prishtine. Buken e keni te paguar, ndersa rroga eshte sipas marrveshjes.
Perparesi kan ato rrobaqepese qe jan nga Prishtina dhe qe kan pervoje pune ne kete drejtim.

Info: 044885587 - Bujari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim