Shamot per furra te ndryshme

Kërkohet punë nga: shamot 24 Jan 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
bejme shitjen e shamotit pluhur i cili perdoret per te gjitha sendet me temperatur rezistus deri ne 1300 grad

perdoret per furra te ndryshme per izolim te gjitha sende qe kan temperatur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim