Nxemje qendrore, Ventillim, Ujësjelles, Klima

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Termometer sh.p.k 09 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
Termometer ben Instalimin dhe servisimin e Nxemjes qendrore,Klimave,Ventillimit,Ujësjellesit, Solare , elektrikë në ter Kosoves me garancion deri në 5 vite me paisjet me te mira ne tregun botrore mund te vizitoni web faqen WWW.TERMO-METER.COM ose ne Viber +37744582776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim