KLIMA, Nxemje qendrore, Ventillim, Ujësjelles,

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Termometer sh.p.k 02 Qer 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
Termometer ben Instalimin dhe servisimin e Nxemjes qendrore,Klimave,Ventillimit,Ujësjellesit, Solare , elektrikë në ter Kosoves me garancion deri në 5 vite me paisjet me te mira ne tregun botrore mund te vizitoni ne Facebook : Termometer
Viber +37744582776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim