Matje Gjeodezike dhe Kadastrrale

Kërkohet punë nga: qendrim 07 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
Kryejm të gjitha llojet e matjeve Gjeodezike dhe Kadastrale

Matjet per Legalizimin e Objekteve

Matje te Rrugeve, Ujesjellesve, Kanalizimeve dhe Perqojave Nentokesore
kater pika parcele, 90 euro
Ndarje te Parcelave, Regjistrim ne Kadaster etj.
me qmim te arsyeshem sipas marreveshjes,me apraturen me te re GPS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim