Firma e Ndertimtaris Trade Ing sh.p.k

Kërkohet punë nga: Trade-ing 11 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Trade-ing sh.p.k Drenas,Prishtine,Jeni duke kerkuar Kompani per ndertim te shtepise ,Renovim,Fasada te jashtme ,,mure oborri etj....ju mbetet vetem te na kontaktoni per oferta .Garanci e plot ne qdo pune qe kryhet nga ne.Me pervoj te gjate ne ndertimtari. Trade-ing sh.p.k eshte Firme e regjistruar dhe jep garancion per qdo pune qe kryhet nga Firma jone.Per qdo informat apo pytje qe keni mund te na kontaktoni ne nr: 049 195 076 i njejti nr viber.facebook tradeingshpk .e-mail tradeingshpk@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim