Firma e Ndertimtaris Trade Ing sh.p.k

Kërkohet punë nga: 17 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Trade-ing sh.p.k Drenas,Prishtine,Jeni duke kerkuar Kompani per ndertim te shtepise ,Renovim te Baneses,lyerje me policor, Fasada te jashtme me termo izolim,mure mbrojte se, mure oborri etj....ju mbetet vetem te na kontaktoni per oferta .Garanci e plot ne qdo pune qe kryhet nga ne.Me pervoj te gjate ne ndertimtari. Trade-ing sh.p.k eshte Firme e regjistruar dhe jep garancion per qdo pune qe kryhet nga Firma jone.Per qdo informat apo pytje qe keni mund te na kontaktoni ne nr: 049 195 076 i njejti nr viber.facebook tradeingshpk .e-mail tradeingshpk@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim