Laminat

Kërkohet punë nga: Laminat 30 Tet 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm shtruarjen e laminatit keramikes ne menyr profesionale si dhe izolime te ftohta moler ujësjelles etj.per me shum lajmrohuni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim