MOLERI

Kërkohet punë nga: FATONI 02 Mar 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm gjitha llojet e ngjyrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim