MOLERI

Kërkohet punë nga: FATONI 14 Dhj 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
PUNOJM GJITHA LLOJET E NGJYRAVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim