Mjeshter Suvatimi

Kërkohet punë nga: Pozhegu Brothers 28 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
· Të ketë përvojë pune ,
· Dhe te jete i kaulifikuara per kete pune.

Ju lutem kontaktoni ne nr 045-538-300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim