Mjeshter i Keramikave - Pllakave

Kërkohet punë nga: qendrim 20 Krr 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ngjitje pllakave 4 euro Metri Katror,ne hapsir, Instalim uji, Montim elementesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim