Mjeshter profesional për Pllaka Keramike

Kërkohet punë nga: Faton 18 Maj 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bëj ngjitjen e Pllakave në mënyrë precize. dhe po ashtu bëjmë instalimin e ujit dhe vendosjen elementeve të banjos.
Për me shume informata me shkruaj në Viber ose Kontakto në tel.
. +37744504846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim