Pllaka të qeramikes

Kërkohet punë nga: i.com 26 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm keto pune.
Punojm me pllaka qeramikes
Bajm instalimin e ujit.
edhe ndrrimin e gypave te ujit.
per punen tone japim pergjithsi.
qmimet sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim