Trade-Ing sh.p.k

Kërkohet punë nga: Trade-ing 13 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Trade-ing sh.p.k Drenas,kryejm te gjitha punet ne ndertimtari si Shtepi nga themeli,Renovime,Fasada,Suvatim,knauf,Glet,Ngjyra etj.... me pervoj disa vjeqare ne perendim.Te gjitha punet merren me pergjegjesi dhe kryhen me kualitet te larte.Verejtje.... Trade-ing sh.p.k eshte Firme e regjistruar dhe jep garancion per qdo pune qe kryhet nga Firma jone.Per qdo informat apo pytje qe keni mund te na kontaktoni ne nr: 049 195 076 i njejti nr viber.facebook tradeing.e-mail tradeingshpk@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim