Kerkoj kamarier

Kërkohet punë nga: Arian 03 Maj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kamarier per qebaptore per gjys orari. 8:30-13:30
Mund te thirrni ne numrin e telefonit 044/129-142.
Orari: E hene-e Premte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim